Obecnie w sprzedaży

"Zielone Czyżkówko" to kompleks dwóch 3 piętrowych budynków wielorodzinnych realizowanych w Bydgoszczy w dzielnicy Czyżkówko przy ulicy Andrzeja Nowackiego.

Lokalizacja pozwala na spędzanie wolnego czasu w bliskości otaczającej natury, a jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum miasta. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Budynki posiadać będą windy oraz garaże podziemne, a na terenie kompleksu zaprojektowano tereny zielone, plac zabaw oraz miejsca postojowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: zieloneczyzkowko.pl

Kompleks dwóch budynków 3 piętrowych przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Pile to rozwiązanie łączące w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjne rozplanowanie przestrzeni. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a budynki posiadać będą windy. W ramach inwestycji zaplanowano tereny zielone oraz miejsca postojowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: www.pila-szkolna.pl

Kompleks trzech budynków 3 piętrowych składający się z ponad 100 mieszkań przy ulicy Kadetów 1A-B oraz 3 A-D w Pile to rozwiązanie łączące w sobie nowoczesną architekturę i tradycyjne rozplanowanie przestrzeni. Windy, teren zamknięty, parking. Wszystko po to, aby w nowoczesnych wnętrzach mieszkać wygodnie i komfortowo.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: www.pilamieszkania.pl